Dětské a studentské pokoje

Dětský pokoj č.8 - Podkrovní pokoj na míru pro kluka - STUDENTSKÉ PODKROVNÍ POKOJE


Studentský podkrovní pokoj , je vyroben z bukového a světlé modrého lamina. Dvířka jsou olemovány 2 ABS s oblými hranami. Tato sestava byla vytvořená na základě požadavku zákazníka, který chtěl vhodně vybavit dětský podkrovní pokoj barevným nábytkem na míru pro chlapce .
Sestava obsahuje: šatní skříň s polici a šatní tyčí, šuplíky. Skříň je vhodná na uložení oblečení. Všechny věci mají své místo a jsou přehledně uloženy. Ke skříním je přidaná knihovna, komoda, rohová skříň na DVD a televizi a nízké zakončení s policemi kde si dítě může uložit své nejoblíbenější hračky, knihy modely. Dále sestava obsahuje nízkou postel na matraci 140 x 200cm s velkým úložným prostorem pod postelí. U postele stojí velký prostorný rohový stůl a 2 pojízdné kontejnery. V rohu pokoje je konferenční stůl a pohodlné pytle na sezení a odpočinek

Dětské a studentské pokoje vyrábíme na míru dle vašich přání a dispozic místnosti. Samozřejmostí je výběr barvy, členění atd... Na každý dětský pokoj můžeme vytvořit 3D návrh. kdy si můžete celou místnost prohlédnout ještě před začátkem realizace.
Nábytek je vyroben dle přísných bezpečnostních norem.
Kalkulaci ceny nábytku provádíme na základě vypracovaného 3D návrhu , nebo dle domluvy. Kalkulace je závislá na barvě použitého materiálu, kování a na místě montáže. Kalkulaci provádíme zdarma.
Nabízíme také dětský nábytek z masivu , křesla a židle, matrace., nerezový nábytek a doplňky a další. Každý měsíc probíhají slevy a akce.

tento dětský podkrovní nábytek byl montován v Ostravě – Porubě

Dnes je Neděle - 19. září, svátek má ZitaMAIL: info@makycainteriery.cz, TEL: 775 903 590