Dětské a studentské pokoje

Dětský pokoj č.7 - zvýšená barevná dětská postel s úložným prostorem vhodná pro dětské a pokoje

Studentský podkrovní pokoj , je vyroben z smrkového lamina v kombinaci s žlutýmí a oranžovýmí dvířky. Dvířka jsou olemovány 2 ABS s oblými hranami. Tato sestava byla vytvořená na základě požadavku zákazníka, který chtěl vhodně vybavit dětský podkrovní pokoj barevným nábytkem na míru pro školačku .
Sestava obsahuje:rohovou šatní skříň s polici a šatní tyčí . Skříň je vhodná na uložení oblečení. Všechny věci mají své místo a jsou přehledně uloženy. Ke skříním je přidaná knihovna a rohové zakončení s oblými policemi kde si dítě může uložit své nejoblíbenější hračky, knihy modely. Dále sestava obsahuje nízkou postel s barevnými dvířky a úložným prostorem. K posteli jsou přidány široké nízké schody s úložným prostorem a barevnými dvířky a zábrana z lamina ,aby Vy i vaše děti měli klidné sny a nespadli z postele.

Dětské a studentské pokoje vyrábíme na míru dle vašich přání a dispozic místnosti. Samozřejmostí je výběr barvy, členění atd... Na každý dětský pokoj můžeme vytvořit 3D návrh. kdy si můžete celou místnost prohlédnout ještě před začátkem realizace.
Nábytek je vyroben dle přísných bezpečnostních norem.
Kalkulaci ceny nábytku provádíme na základě vypracovaného 3D návrhu , nebo dle domluvy. Kalkulace je závislá na barvě použitého materiálu, kování a na místě montáže. Kalkulaci provádíme zdarma.
Nabízíme také dětský nábytek z masivu , křesla a židle, matrace., nerezový nábytek a doplňky a další. Každý měsíc probíhají slevy a akce.

tento dětský podkrovní nábytek byl montován v Čeladné u Frýdlantu nad Ostravicí
Dnes je Neděle - 19. září, svátek má ZitaMAIL: info@makycainteriery.cz, TEL: 775 903 590