Dětské a studentské pokoje

Dětský pokoj č.6 - nízká barevná dětská postel s úložným prostorem STUDENTSKÝ POKOJ

Studentský podkrovní pokoj , je vyroben z bukového lamina v kombinaci s světle modrými dvířky. Dvířka jsou olemovány 2 ABS s oblými hranami. Tato sestava byla vytvořená na základě požadavku zákazníka, který chtěl vhodně vybavit dětský podkrovní pokoj barevným nábytkem na míru pro holku a kluka .
Sestava obsahuje:Šatní skříňe s velkými šuplíky ,policemi šatní tyčí . Skříň je vhodná na uložení hraček, oblečení a knih. Všechny věci mají své místo a jsou přehledně uloženy. Ke skříním je přidaná rohové zakončení s oblými policemi kde si děti můžou uložit své nejoblíbenější hračky, knihy modely. Dále sestava obsahuje nízkou postel s barevnými dvířky a úložným prostorem. K postelím jsou přidány široké nízké schody s úložným prostorem a barevnými dvířky K postelím jsou přidány zábrany z lamina aby Vy i vaše děti měli klidné sny a nespadli z postele.

Dětské a studentské pokoje vyrábíme na míru dle vašich přání a dispozic místnosti. Samozřejmostí je výběr barvy, členění atd... Na každý dětský pokoj můžeme vytvořit 3D návrh. kdy si můžete celou místnost prohlédnout ještě před začátkem realizace.
Nábytek je vyroben dle přísných bezpečnostních norem.
Kalkulaci ceny nábytku provádíme na základě vypracovaného 3D návrhu , nebo dle dodaného nákresu. Kalkulace je závislá na barvě použitého materiálu, kování a na místě montáže. Kalkulaci provádíme zdarma.
Nabízíme také dětský nábytek z masivu , křesla a židle, matrace., nerezový nábytek a doplňky a další. Každý měsíc probíhají slevy a akce.

tento dětský podkrovní nábytek byl montován v Trojanvicích u Frenštátu pod Radhoštěm
Dnes je Neděle - 19. září, svátek má ZitaMAIL: info@makycainteriery.cz, TEL: 775 903 590