Dětské a studentské pokoje

Dětský pokoj č.5 - dětský barevný nábytek zvýšená postel s úložným prostorem - DĚTSKÝ POKOJ

Dětský barevný pokoj , je vyroben ze smrkového lamina v kombinaci s oranžovou a tmavě modrou barvou dvířek. Dvířka jsou olemovány 2 ABS s oblými hranami. Tato sestava byla vytvořená na základě požadavku zákazníka, který chtěl vhodně vybavit dětský pokoj barevným nábytkem pro holku , nábytkem na míru.
Sestava obsahuje:skříň s nikou prosklenými dvířky se šuplíky a policemi s nadstavcem. Skříň je vhodná na uložení hraček, oblečení a knih. Všechny věci mají své místo a jsou přehledně uloženy. Dále sestava obsahuje zvýšenou postel s barevnými dvířky s úložným prostorem. Kvůli malému prostoru jsme tentokrát pro vylez na postel použili dřevěný rovný žebřík. (možno použít také schodiště s úložným prostorem). Postel má obložení z lamina na dlouhé boční straně u stěny a speciálně profilované přední čelo postele podle dané specifikace pokoje tak aby se dalo otevřít okno.

Dětské a studentské pokoje vyrábíme na míru dle vašich přání a dispozic místnosti. Samozřejmostí je výběr barvy, členění atd... Na každý dětský pokoj můžeme vytvořit 3D návrh. kdy si můžete celou místnost prohlédnout ještě před začátkem realizace.
Nábytek je vyroben dle přísných bezpečnostních norem.
Kalkulaci ceny nábytku provádíme na základě vypracovaného 3D návrhu , nebo dle dodaného nákresu. Kalkulace je závislá na barvě použitého materiálu, kování a na místě montáže. Kalkulaci provádíme zdarma.
Nabízíme také dětský nábytek z masivu , křesla a židle, matrace., nerezový nábytek a doplňky a další. Každý měsíc probíhají slevy a akce.

tento dětský nábytek byl montován v Ostravě – Porubě u stadionu Sareza
Dnes je Neděle - 19. září, svátek má ZitaMAIL: info@makycainteriery.cz, TEL: 775 903 590