Dětské a studentské pokoje

Dětský pokoj č.4 - vyvýšená postel - STUDENTSKÝ POKOJ

Studentský pokoj , je vyroben ze smrkového lamina v kombinaci s zelenou olší. Dvířka jsou olemovány 2 ABS s oblými hranami. Tato sestava byla vytvořená na základě požadavku zákazníka, který chtěl vhodně vybavit studentský pokoj pro holku a kluka , nábytkem na míru.
Sestava obsahuje:šatní skříň se šuplíky, policemi, šatní tyč, s nadstavcem které pohodlně vystačí na všechno oblečení dětí. Všechny věci mají své místo a jsou přehledně uloženy. Dále sestava obsahuje dvě vyvýšené postele. Kvůli malému prostoru jsme tentokrát pro vylez na postel použili dřevěné žebříky. (možno použít také schodiště s úložným prostorem). V pokoji najdeme police s dvířky zavěšené na stěně nad postelí vhodné jako knihovna. A dispozici dále tvoří rohové stoly s kontejnery na kolečkách a výsuvy na klávesnici.

Dětské a studentské pokoje vyrábíme na míru dle vašich přání a dispozic místnosti. Samozřejmostí je výběr barvy, členění atd... Na každý dětský pokoj můžeme vytvořít 3D návrh. kdy si můžete celou místnost prohlédnout ještě před začátkem realizace.
Nábytek je vyroben dle přísných bezpečnostních norem.
Kalkulaci ceny nábytku provádíme na základě vypracovaného 3D návrhu , nebo dle dodaného nákresu. Kalkulace je závislá na barvě použitého materiálu, kování a na místě montáže. Kalkulaci provádíme zdarma.
Nabízíme také dětský nábytek z masivu , křesla a židle, matrace., nerezový nábytek a doplňky a další. Každý měsíc probíhají slevy a akce.

tento dětský nábytek byl montován v Ostravě - Zábřehu

Dnes je Neděle - 19. září, svátek má ZitaMAIL: info@makycainteriery.cz, TEL: 775 903 590