Dětské a studentské pokoje

Dětský pokoj č.3 - zvýšená postel pro kluky - DĚTSKÝ POKOJ

dětská zvýšená postel , je vyrobena z bukového lamina v kombinaci s modrou olší. Tato barevná kombinace je vhodná především pro kluky.
Dvířka jsou olemovány 2 ABS s oblými hranami. Tato sestava je tvořená horní postelí která je uložena na skříní se šuplíky, šatní skříní a knihovnou která je z vnitřní strany postele viz foto v galerii níže.K této posteli je možno přidat psací stůl do spodní části nebo další postel. Postel je vhodná do každého dětského nebo studentského pokoje .

K posteli jsou přidaný velké schody s úložným prostorem, po kterých vaše dítě bezpečně vyleze i sleze.

Postel vyrábíme v různých rozměrech dle matrace a podle Vašich požadavku. Samozřejmostí je výběr barvy, členění atd...

Dětské a studentské pokoje vyrábíme na míru dle vašich přání a dispozic místnosti. Na každý dětský pokoj můžeme vytvořít 3D návrh. kdy si můžete celou místnost prohlédnout ještě před začátkem realizace.
Nábytek je vyroben dle přísných bezpečnostních norem.
Kalkulaci ceny nábytku provádíme na základě vypracovaného 3D návrhu , nebo dle dodaného nákresu. Kalkulace je závislá na barvě použitého materiálu, kování a na místě montáže. Kalkulaci provádíme zdarma.
Nabízíme také dětský nábytek z masivu , křesla a židle, matrace., nerezový nábytek a doplňky a další. Každý měsíc probíhají slevy a akce.

tato zvýšená postel byla instalována v Havířově.
Dnes je Neděle - 19. září, svátek má ZitaMAIL: info@makycainteriery.cz, TEL: 775 903 590