Dětské a studentské pokoje

Dětský pokoj č.2 - pro tři děti - STUDENTSKÝ POKOJ

Tento dětský pokoj pro 3 děti , je vyroben z bukového lamina.
Dvířka jsou olemovány 2 ABS s oblými hranami. Tato sestava byla vytvořená na základě požadavku zákazníka, který chtěl vhodně vybavit studentský pokoj , nábytkem na míru.
Na levé straně dětského pokoje sestava obsahuje:zvýšenou dětskou postel s úložným prostorem řešeným šuplíky, pod postelí je velký pracovní stůl a posuvný kontejner .Také velká šatní skříň se šuplíky, tyčí na pověšení košil a kabátů s nadstavcem. Na pravé straně studentského pokoje sestava dvou postelí jedna dole a druhá postel zavěšená nahoře tato sestava nabízí opravdu dobré řešení prostoru jak úložného tak spacího .U obou postelí jsou postaveny velké schody s úložným prostorem.
Dětské a studentské pokoje vyrábíme na míru dle vašich přání a dispozic místnosti. Na každý dětský pokoj můžeme vytvořít 3D návrh. kdy si můžete celou místnost prohlédnout ještě před začátkem realizace.
Nábytek je vyroben dle přísných bezpečnostních norem.
Kalkulaci ceny nábytku provádíme na základě vypracovaného 3D návrhu , nebo dle dodaného nákresu. Kalkulace je závislá na barvě použitého materiálu, kování a na místě montáže. Kalkulaci provádíme zdarma.
Nabízíme také dětský nábytek z masivu , křesla a židle, matrace., nerezový nábytek a doplňky a další. Každý měsíc probíhají slevy a akce.

Studentský pokoj byl montován v Praze.
Dnes je Neděle - 19. září, svátek má ZitaMAIL: info@makycainteriery.cz, TEL: 775 903 590