Dětské a studentské pokoje

Dětský pokoj č.1 - barevný nábytek- STUDENTSKÝ POKOJ

Tento dětský pokoj , je vyroben ze smrkového lamina v kombinaci s modrou olší. Dvířka jsou olemovány 2 ABS s oblými hranami. Tato sestava byla vytvořená na základě požadavku zákazníka, který chtěl vhodně vybavit studentský pokoj , nábytkem na míru.
Na pravé straně pokoje sestava obsahuje:šatní skříň s nikou a velkým šuplíkem, přídavnou skříň se šuplíky a rohovou oblou plolici. Na levé straně policový regál s šuplíky, knihovna s prosklenými dvířky a oblý vysoký regál.

Dětské a studentské pokoje vyrábíme na míru dle vašich přání a dispozic místnosti. Na každý dětský pokoj můžeme vytvořít 3D návrh. kdy si můžete celou místnost prohlédnout ještě před začátkem realizace.
Nábytek je vyroben dle přísných bezpečnostních norem.
Kalkulaci ceny nábytku provádíme na základě vypracovaného 3D návrhu , nebo dle dodaného nákresu. Kalkulace je závislá na barvě použitého materiálu, kování a na místě montáže. Kalkulaci provádíme zdarma.
Nabízíme také dětský nábytek z masivu , křesla a židle, matrace., nerezový nábytek a doplňky a další. Každý měsíc probíhají slevy a akce.

Tento dětský pokoj byl montován v Ostravě.

Dnes je Neděle - 19. září, svátek má ZitaMAIL: info@makycainteriery.cz, TEL: 775 903 590