Návod k vyhotovení náhledu

Jednoduchý postup pro vyhotovení 3D návrhů:


1. sdělte nám potřebné údaje

K vytvoření 3D návrhů vašeho pokojíku či interiéru je potřeba zaslat některé důležité údaje. Především nákres nebo plánek místnosti a také přibližné požadavky na jednotlivé prvky vybavení.
ukázka nákresu pokoje v programu Word

Popis stávajícího pokoje:

Popište prosím barvu zdí, typ podlahy (koberec, plovoucí...), nebo zda mají být součástí návrhu. Nákres pokoje a případné fotografie zašlete samostatně na náš email.
Údaje o dětech nebo studentech:
Uveďte pro kolik dětí bude pokojík sloužit, jejich věk a pohlaví, např.: Pokoj pro chlapce (3 roky) a dívku (5 let), pokoj prosím uspořádat pro budoucí školáky.
Nábytek, prvky, doplňky, poznámky:
Uveďte, jaký typ nábytku by měl zaslaný návrh obsahovat. Můžete uvést jednotlivé kódy z našich webových stránek nebo popsat své představy. V případě neupřesnění Vašich požadavků budou tyto součástí návrhu. Příklad: Pokojík by měl být z masivu, nebráníme se ale variantě z lamina. Měl by obsahovat dva psací stoly, židle, zvýšené postele s úložnými prostory nebo postel Domino se skluzavkou. Dále šatní skříň a knihovnu.

2. Potvrzení úplnosti údajů
Na základě vámi zaslaných nákresů a údajů zkontrolujeme jejich úplnost. V případě že některá upřesnění budou scházet, vyzveme vás k jejich doplnění.

3. zpracování 3D návrhů
Vaše 3D návrhy se začnou zpracovávat. Snažíme se vše dokončit do 14 dnů od zaslání upřesňujících údajů. Pokud návrhy nebudete prohlížet u nás v kanceláři , zašleme vám těsně před jejich dokončením fakturu na vratnou zálohu.

4. Úprava do konečné podoby
Vaše náměty a připomínky jsou pro nás velmi důležité . Jen tak můžeme provést úpravu vámi vybraného návrhu do konečné podoby , která bude nelépe vyhovovat vašim představám.

5. Zpracování cenové kalkulace
Na konečný návrh Vám rádi zpracujeme nezávaznou kalkulaci. Když je projekt tvořen prvky či doplňky z naší stále nabídky, můžete si přesnou cenu ověřit přímo z aktuálního ceníku. V případě, že jde o pokoj či nábytek vyráběný na míru, zpracuje náš technik přesnou nabídku výrobní kalkulace.

6. Uzavření objednávky
Pokud se rozhodnete pro realizaci naší firmou pak vám gratulujeme! Můžete si být jisti vysokou kvalitou našich vyráběných nebo dodávaných prvků a doplňků. Nabízíme vždy příjemné jednání , překvapí vás zručnost a ochota našich montérů, samozřejmostí je plná záruka.

Galerii 3D náhledů mužete zhlédnout ZDE.

Postel Anička

Stojan Tereza

Rád nakupuji u profesionálů. Honza

www.demos-trade.cz

Dnes je Pondělí - 6. prosince, svátek má MikulášMAIL: info@makycainteriery.cz, TEL: 775 903 590